fbpx
Select Page

Mrekullia e mjaltit

Mrekullia e mjaltit: Antibiotiku i Natyrës dhe përforcuesi i imunitetit Mjalt Bio ne shije shqiperi kosove maqedoni mjalt ne shitje. Mjalti, një eliksir i artë i prodhuar nga bletët, është nderuar me shekuj për përfitimet e tij të jashtëzakonshme shëndetësore. Jo...

Shqyrtimi i Vetive të Shëndetit dhe Bukurisë së vajit të ullirit

Nga Mesdheu në Kuzhina juaj: Shqyrtimi i Vetive të Shëndetit dhe Bukurisë së vajit të ullirit , Hyrje në vetitë e vajit të ullirit për shëndetin dhe bukurinë Vaji i ullirit ka qenë një element kryesor në kuzhinën mesdhetare për shekuj, por përfitimet e tij shtrihen...

Qumesht blete

Qumesht blete ne shitje+355694870548 qumesht blete ne shitje Qumështi i Mbretëreshës së Bletës (Royal Jelly) Qumeshti i bletës Rekomandohet: Në sëmundjet miokardiake dhe të enëve të gjakut. Në çiftet që nuk lindin fëmijë. Është stimulues i dëshirës seksuale. Ndihmon...

Vaji i fares se zeze

Vaji i farës së zezë Fara e zezë (Habbeh Seuda) Vaji i fares se zeze ne kendveshtrimin Profetik Analizat Laboratorike Perdorimi Foricimi i mishrave te dhembeve Në raste nervozizmi Kolla dhe asma Këputja dhe dembelizmi Të vjellat e shpeshta Acarimi i lëkurës dhe...

Mjalt Bio

Mjalti bio ne shitje bio. Shesim mjalt biologjik +355694870548 Vetite e mjaltit si perdoret mjalti per sherim. kura me mjalt bio.

Cel

error: Content is protected !!