Mrekullia e mjaltit

Mrekullia e mjaltit: Antibiotiku i Natyrës dhe përforcuesi i imunitetit Mjalt Bio ne shije shqiperi kosove maqedoni mjalt ne shitje. Mjalti, një eliksir i artë i prodhuar nga bletët, është nderuar me shekuj për përfitimet e tij të jashtëzakonshme shëndetësore. Jo...

read more

Qumesht blete

Qumesht blete ne shitje+355694870548 qumesht blete ne shitje Qumështi i Mbretëreshës së Bletës (Royal Jelly) Qumeshti i bletës Rekomandohet: Në sëmundjet miokardiake dhe të enëve të gjakut. Në çiftet që nuk lindin fëmijë. Është stimulues i dëshirës seksuale. Ndihmon...

read more

Vaji i fares se zeze

Vaji i farës së zezë Fara e zezë (Habbeh Seuda) Vaji i fares se zeze ne kendveshtrimin Profetik Analizat Laboratorike Perdorimi Foricimi i mishrave te dhembeve Në raste nervozizmi Kolla dhe asma Këputja dhe dembelizmi Të vjellat e shpeshta Acarimi i lëkurës dhe...

read more

Mjalt Bio

Mjalti bio ne shitje bio. Shesim mjalt biologjik +355694870548 Vetite e mjaltit si perdoret mjalti per sherim. kura me mjalt bio.

read more
Shpërndaje

Cel

error: Content is protected !!
Share This